تور فرانسه

  • تور فرانسه

  • ایران ایر
  • ۱۳۹۹-۰۶-۱۷
   ۱۳۹۹-۰۶-۲۵
  • ۸ روز
  • ۱۰,۹۰۰,۰۰۰+۱,۳۹۰€ تومان
  • تور فرانسه

  • ایران ایر
  • ۱۳۹۹-۰۱-۰۸
   ۱۳۹۹-۰۱-۱۶
  • ۸ روز
  • ۸,۹۰۰,۰۰۰+۱,۰۹۰€ تومان
  • تور فرانسه

  • ایران ایر
  • ۱۳۹۹-۰۱-۱۱
   ۱۳۹۹-۰۱-۱۶
  • ۵ روز
  • ۸,۹۰۰,۰۰۰+۷۹۰€ تومان
  • تور فرانسه

  • ایران ایر
  • ۱۳۹۹-۰۱-۰۴
   ۱۳۹۹-۰۱-۱۲
  • ۸ روز
  • ۸,۹۰۰,۰۰۰+۱,۰۹۰€ تومان
  • تور فرانسه

  • ایران ایر
  • ۱۳۹۹-۰۱-۰۴
   ۱۳۹۹-۰۱-۰۹
  • ۵ روز
  • ۸,۹۰۰,۰۰۰+۷۹۰€ تومان

تورفرانسه
تور مسافرتی فرانسه و بازدید از جاذبه های گردشگری به ویژه برج ایفل

فرانسه یکی از محبوب ترین کشور ها برای گردشگران دنیا می باشد. تعداد زیادی از گردشگران ایرانی هم سالانه با تور فرانسه به کشور فرانسه سفر میکنند. کشور فرانسه یکی از کشور های فرهنگی دنیا می باشد که اگر شما حتی یک سال هم در این کشور حضور داشته باشید نمیتوانید از تمام جاذبه های این کشور زیبا دیدن کنید.

فرانسه

کشور فرانسه در اروپای غربی قرار دارد. فرانسه یکی از کشور هایی است که سواحل زیادی در نوار ساحلی دریای مدیترانه و اقیانوس اطلس دارد. این شرایط ساحلی و آب و هوای مدیترانه ای یکی از مهم ترین دلایل علاقه زیاد گردشگران برای سفر به فرانسه می باشد.

نقشه این کشور شبیه شش ضلعی می باشد که به همین دلیل لقب l’Hexagone (به معنای شش ضلعی) را به کشور فرانسه داده اند. اگر ازنظر جغرافیایی و وسعت بخواهیم در مورد فرانسه صحبت کنیم باید به شما بگوییم که این کشور بزرگترین کشور اروپای غربی می باشد و سومین کشور بزرگ در اتحادیه اروپا است.

اگر فرانسه را از نظر تاریخی مورد بررسی قرار بدیم متوجه میشویم این کشور ریشه های تاریخی عمیقی دارد. در منطقه ای که فرانسه کنونی قرار دارد انسان ها حدودا 2 میلیون سال گذشته ساکن بوده اند. 

شهر های کشور فرانسه

وقتی حرف از شهر های فرانسه پیش میاد اولین شهری که توی لیست قرار میگیره شهر پاریس می باشد. شهر پاریس معروف ترین شهر جهان به شمار می آید. این شهر برای خودش یک موزه کامل می باشد. اما کشور فرانسه شهر های جذاب دیگری هم دارد. مارسی یکی از شهر های جذاب فرانسه می باشد. شهرهای دیگر فرانسه عبارت است از:لیون، لیل، مونپلیه، استراسبورگ، نانت، نانسی، نیس، تولوز، بردو و گرونویل.

سفر به اروپا قاره سبز، قاره ای کهن با زیبایی ها و فرهنگ منحصر به فرد آن، همیشه جزو اولیت های انتخاب ایرانیان برای سفر بوده است. اروپا نه تنها در میان ایرانی ها که برای دیگر کشورهای جهان نیز مقصد بسیار جذابی برای سفر می باشد، یکی از دلایل جذابیت تور اروپا، طبیعت سرسبز و زیبا و کشورهای پیشرفته این قاره می باشد که بسیاری از افراد را حتی برای زندگی به خود جذب می کند، سفر به اروپا می تواند یکی از خاطرات خوب زندگی شما را بسازد.

نمایی از برج ایفل
پاریس شهر زیبای فرانسه، سفر به فرانسه، تور فرانسه تابستان 99 ، پاریس نگین فرانسه

سوالات متداول

 • چرا به فرانسه سفر کنیم؟

بی دلیل فرانسه محبوب ترین مقصد گردشگری در جهان لقب نگرفته است. تنها فکر کردن به غذاهای خوشمزه فرانسه می تواند باعث انگیزه شما، برای سفر به این کشور زیبا شود. جاذبه های دیدنی و تفریحی این کشور غیر قابل شمارش می باشد. بازدید از برج ایفل و عکس انداختن در کنار آن جزو یکی از کارهای مهم گردشگران می باشد. بازدید از کلیساهای تاریخی، موزه های معروف، شرکت در جشنواره های معروف آن و کلی دلیل دیگر که نمی توان تک به تک از آن ها نام برد باعث شده تا این کشور را برای سفر و گشت و گذار انتخاب کنیم.

 • آب و هوای فرانسه چگونه می باشد؟

شما قبل از سفر خود باید، آب و هوای کشور که می خواهید به آن سفر کنید را، بررسی نمایید تا بتوانید چمدان خود را با لباس های مناسب بسته بندی کنید. فرانسه بزرگترین کشور در غرب اروپا است و به همین دلیل آب و هوای مناطق آن با هم متفاوت می باشد. آب و هوای فرانسه با توجه به شرایط جوی در در شهرهای مختلف آن، متفاوت می باشد. بخش های شمال و شرق فرانسه دارای آب و هوای معتدل می باشد. بخش های جنوبی آن دارای آب و هوای مدیترانه ای است و قسمت های غربی آن دارای آب و هوای اقیانوسی می باشد. فرانسه در تابستان گرم و در زمستان سرد می باشد.

 • حمل و نقل در فرانسه به چه صورت می باشد؟

کشور های اروپایی دارای بهترین سیستم حمل و نقل می باشند. نقطه به نقطه کشور فرانسه می توانید حمل و نقل عمومی نظیر اتوبوس، تاکسی، مترو و تراموا و… بیابید. شما حتی می توانید ماشین هم اجاره کنید که برای اجاره ماشین نیاز به گواهینامه بین المللی دارید، البته ملزم به رعایت نکات مهم دیگری نیز می باشید که باید آن ها نیز رعایت کنید.

 • آیا برای سفر به فرانسه باید ویزا دریافت کنیم؟

شما برای سفر به کشور زیبای فرانسه، ملزم به اخذ ویزای این کشور می باشید. فرانسه جز کشورهای حوزه شینگن می باشد و شما برای سفر باید برای دریافت ویزای شینگن اقدام نمایید. این ویزا تنها 90 روز اعتبار دارد. آژانس ها خدمات اخذ ویزا را برای شما مسافران گرامی انجام می دهند.

مزایای سفر به اروپا در تابستان

اگر شلوغی شهرهای اروپایی و گرمای هوا برای شما آزار دهنده نباشد، تابستان بهترین فصل برای سفر به اروپاست. ما در آذر بال به شما می‌گوئیم که حتما در تابستان 99 به اروپا سفر کنید، چرا که روزهای آفتابی و طولانی در تابستان، فرصت گردشگری پر از هیجان را به شما می ‌دهد، شما درگیر تحصیل فرزندتان نخواهید بود و تابستان فرصت خوبیست که تور اروپای خود را در میان گزینه‌ های متعدد و متنوع انتخاب کنید.

یکی از خوبی های این قاره این است که شما با داشتن ویزای شینگن در یک سفر می توانید از چند کشور اروپایی دیدن کنید چرا که شهرها در این قاره به یکدیگر نزدیک می باشند، در بین کشورهای اروپایی، فرانسه، سوئیس، ایتالیا و اسپانیا طرفداران زیادی در تورهای تابستانی دارند که در این میان تور فرانسه تابستان ۹۹ جذاب و پرطرفدار است.

 معرفی فرانسه

فرانسه با عنوان رسمی جمهوری فرانسه یکی از کشورهای اروپای غربی است که دارای منطقه ‌ها و قلمروهای زیادی در آنسوی دریاها هست. فرانسه، مقصدی افسونگر و جذاب است که سال های سال نام پر گردشگرترین کشور دنیا را به خود اختصاص داده است. کشور شاعران و نویسندگان مشهور، باغ موزه های سرسیز، کشور ناپلئون بناپارت و افتخاراتش، در مجموع فرانسه مکانی اسرار آمیز برای خلق لحظه های رمانتیک است.

بناهای تاریخی، کلیساها و کاخ های با عظمت، آداب و رسوم خاص و موزه هایی با آثار بی نظیر، همگی فرهنگ غنی و شکوه و عظمت فرانسه را به رخ گردشگران می‌کشند. تور فرانسه تابستان ۹۹ با کلکسیونی از زیبایی های خاص و منحصر به فرد خودش، برای تمام گردشگران با هر سلیقه ای خاطره ای به یاد ماندنی و متفاوت از همه جا را به یادگار می گذارد.

 

پایتخت فرانسه

نمایی از برج ایفل
پاریس پایتخت رویایی کشور فرانسه

پاریس پایتخت رویایی کشور فرانسه، که به شهر عاشقان معروف است، شهر بسیاری از رمان ها و فیلم‌ های آشنای دنیا بوده که عاشقانه‌ های زیادی را در خود دارد. خاص ترین جاذبه ‌های گردشگری دنیا درشهر پاریس قرار دارند، از موزه‌ لوور گرفته که مونالیزای معروف را در دل خود دارد تا خیابان شانزه لیزه با برندهای معروف جهانی که این شهر را به پایتخت بی چون و چرای مد تبدیل کرده است. پاریس بی حد و اندازه زیبا‌ست و به همین دلیل، در تور فرانسه تابستان ۹۹ پاریس از جمله مقاصدی است که حتما باید در اولویت سفر قرار بگیرد.

موزه‌ لوور پاریس در تور فرانسه تابستان 99
موزه‌ لوور پاریس در فرانسه که بسیار دیدنی است

تور فرانسه

 • کشور فرانسه

فرانسه کشوری است واقع در اروپای غربی با جمعیت 65 میلیون نفر که پایتخت آن شهر زیبای پاریس با 2 میلیون نفر جمعیت بوده و واحد پول آن یورو می باشد. فرانسه دومین کشور بزرگ اروپا بوده و همسایه های این کشور، 3 کشور ایتالیا، آلمان و اسپانیا می باشند.

 • بهترین زمان برای سفر به فرانسه

تور فرانسه در تمامی زمان ها و فصول موجود است اما می توان بهترین زمان سفر به فرانسه بهار و پاییز است که هوا مطبوع است و می‌ توانید از قدم زدن در خیابان شانزه ‌لیزه، کافه ‌گردی، بازدید از موزه‌ های برتر جهان و البته طبیعت زیبای این کشور لذت ببرید. تقریبا از اوایل اردیبهشت تا اواخر تیر ماه بهترین فصول برای انتخاب تور فرانسه محسوب می شود. همچنین از اوایل شهریور تا اوایل آبان ماه نیز برای سفر به فرانسه به دلیل کاهش کثرت توریست گزینه انتخابی ایده الی برای شما به شمار می آید.

 اگر می خواهید در صف های طولانی برای صرف غذا معطل نشوید اگر می خواهید از جاذبه های گردشگری فرانسه لذت بیشتری را ببرید و البته قدری سفر مقرون به صرفه تری در پیش روی شما باشد به شما توصیه می کنیم فصل پاییز را برای این سفر رویایی در نظر بگیرید. البته سفر به پاریس در زمستان مقرون به صرفه ترین انتخابی است که شما در پیش رو دارید. اگر سفرهای هیجان انگیز و شلوغ ایده ال شما است بهار را در لیست خود قرار دهید و اگر می خواهید رویایی ترین سفر خود را تجربه کنید توصیه می کنیم زمستان و پاییز را مد نظر قرار دهید.

 • ویزای شینگن برای سفر به فرانسه

برای سفر به اکثر کشورهای اروپایی مانند ایتالیا، اسپانیا، فرانسه، سوئیس، فنلاند و … باید ویزای شینگن داشته باشید که در صورت همراه بودن با تور فرانسه آذربال، ما تمامی مراحل اخذ ویزا را برای شما انجام می دهیم.

 • بهترین هتل های فرانسه

فرانسه هتل های خوب بسیاری دارد که در میان آن ها می توان به هتل 5 ستاره لبورگوندی پاریس Hotel Le Burgundy Paris، هتل 4 ستاره ویلا مونپارنس Hotel Villa Montparnasse و یا هتل 4 ستاره پونت رویال Hotel Pont Royal اشاره کرد. البته برای اینکه هزینه سفر شما کمتر شود و اینکه فقط قصد استراحت و خواب را در اقامتگاهتان دارید، می توانید از هتل های 2 و 3 ستاره استفاده کنید.

 • کیفیت هتل‌ های فرانسه

هتل ‌های فرانسه از نظر راحتی، امکانات رفاهی و کیفیت خدمات در سطح قابل قبولی هستند. بیشتر هتل‌‎ های فرانسه فقط شامل اتاق و صبحانه هستند و شما می ‌توانید با پرداخت هزینه‌ اضافه‌ تر شام یا ناهار هم داشته ‌باشید. هتل‌ های پاریس معمولا بسیار گران هستند اما قیمت هتل ‎های دیگر شهرهای فرانسه ارزان ‌تر می‌باشد. همچنین هتل ‌های نزدیک به مرکز شهر گران می ‌باشند. می‌توانید برای صرفه جویی در هزینه ‌های خود هتل‌ های حومه‌ شهر را انتخاب کنید.

 • جذابیت فرانسه برای گردشگران

با شنیدن نام فرانسه بسیاری از ما یاد فرهنگ غنی این کشور، کافه‌ های دنج، رستوران‌ های لوکس و فروشگاه‌ های معروف حوزه مد و لباس می ‌افتیم. درباره محبوبیت این کشور برای گردشگران همین بس که همواره نام فرانسه و خصوصا پاریس را در فهرست سه مقصد پرطرفدار گردشگری دنیا مشاهده می‌ کنیم. به جز پاریس دیگر شهرهای مهم فرانسه نیز جذابیت‌ های خاص خود را دارند که می ‌توانید از آن ها دیدن کنید و لذت ببرید.

 • خرید در پاریس

بیشتر خیابان ها و بلوارهای پاریس برای خرید مشهور هستند و شما می توانید از این مغازه ها دیدن و خرید نمایید. راحت تر بگوییم، پاریس بهشت کسانی است که از خرید کردن لذت می برند. برای خرید به خیابان های ریوولی، شانزه لیزه، اوسمان یا مونمارتر بروید. در مراکز خرید بزرگ و پر از تزئین پاریس برندهای بزرگ و کوچک بین المللی را بخرید. برخی از بهترین مراکز خرید پاریس با نام های فورورم ال، چهار فصل، برسی ویلاژ، کاروزل دو لوور، گالری لافایت و ریمووا برای گشت و گذار عالی هستند. بازار «سن توان»، محله «لو ماره» و خیابان «کومرس» از مشهورترین مکان ها برای خرید در تور پاریس هستند. در سفر به پاریس حتما سوغاتی های معروف همچون کلاه بره، عطر، لباس مارینی یر، شیرینی ماکارون، انواع شکلات و پنیر را برای خود و عزیزانتان به رسم یادبود خریداری نمایید.

جاذبه های گردشگری در تورهای فرانسه

فرانسه کشوری مملو از جاذبه های گردشگری است که هر بیننده ای را مدهوش خود خواهد کرد و با سفر به این کشور به هیچ وجه پشیمان نخواهید شد. تک تک شهر های فرانسه ارزش دیدن داشته و پاریس از این میان بهترین انتخاب برای تور فرانسه خواهد بود و با برنامه تورفرانسه آذربال می توانید از تمامی مراکز گردشگری این کشور دیدن نمایید.

 • جاذبه های گردشگری پاریس

پاریس شهری است که از هزاران سال قبل از میلاد مسیح سکونت در آن وجود داشته و امروزه یکی از محبوب ترین شهرهای جهان برای مسافرت است. با ساخت اولین برج اسکلت فلزی جهان یعنی برج ایفل و سپس موزه لوور تعداد گردشگران پاریس افزایش یافت. فستیوال های هنری و دنیای مد از دیگر جاذبه های پاریس هستند که دلیلی برای سفر به این شهر در هر فصل از سال می شوند. حتی کافه رستوران های این شهر در تور پاریس طرفداران بسیاری دارند و غذاهای فرانسوی از جذابیت های سفر هستند.

پیشنهاد می کنیم تا در سفر به پاریس از جاذبه های تاریخی همچون کلیسای نوتردام، سکره سکر، دانشگاه سوربن و میدان پیروزی با طاق حجاری شده اش دیدن کنید. اگر اهل طبیعت گردی هستید در شهر پاریس پارک های متعددی خواهید یافت که برای قدم زدن های عصرانه بسیار دلپذیر هستند. باغ های تویلری نمونه ای از این پارک ها هستند که فاصله کمی تا موزه لوور دارند.

 • هزینه بازدید از جاذبه های گردشگری

در اینجا می خواهیم قیمت برخی از جاذبه های گردشگری فرانسه را برای شما نام ببریم، دانستن هزینه های گردشگری به شما برای برآورد هزینه سفرتان کمک زیادی می کند. هزینه بازدید از موزه لوور ۱۵ یورو، کلیسای سن شاپل 8.5 یورو، کاخ ورسای ۱۸ یورو، موزه ملی هنر مدرن ۱۳ یورو، برج ایفل ۱۵ یورو، دخمه مردگان پاریس ۱۰ یورو، تورهای پیاده روی ۵ یورو و موزه اورسی ۹ یورو می باشد.

 • خدمات تورهای فرانسه

خدمات تور فرانسه آذربال شامل ترانسفر فرودگاهی، اخذ ویزای فرانسه، رزرو هتل، بلیط رفت و برگشت، گشت شهری، ارائه سیم کارت، تورلیدر فارسی زبان و بیمه مسافرتی می باشد.

توجه داشته باشید که امکان حذف برخی از این خدمات و کاهش میزان هزینه های سفر نیز وجود خواهد داشت. هتل یکی از مهمترین موارد تاثیرگذار بر میزان قیمت تور می باشد و البته بلیط رفت و برگشت نیز در انواع کلاس های پروازی مختلف ارائه شده و خدمات متفاوتی با یکدیگر خواهند داشت و به همین دلیل در صورت انتخاب بلیط گران قیمت تر شاهد افزایش قیمت تور نیز خواهید بود.پ

 • سوالات متداول
  • چه مدت قبل از تور پاریس برای خرید باید اقدام کنیم؟

بین 1 تا 3 ماه قبل از سفر به پاریس باید برای خرید تور اقدام کنید. با توجه به این که برای سفر به فرانسه نیازمند ویزا هستید 21 روز کاری یا حتی بیشتر برای اخذ ویزا در نظر بگیرید.

 • دلیل اختلاف قیمت تور‌های مشابه پاریس چیست؟

اختلاف قیمت تور‌های مشابه پاریس به دلیل سود آژانس‌ ها و کارگزاران تور پاریس و خدمات متفاوت این تور‌ها می‌باشد. به طور مثال، در یک پکیج خدمات تور پاریس شما ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 3 ستاره و تور لیدر فارسی زبان است. اما در یک پکیچ دیگر، خدمات تور پاریس شامل ویزا، بیمه مسافرتی، بلیط رفت و برگشت، رزرو هتل 5 ستاره، تور لیدر فارسی زبان، راهنمای محلی، ترانسفر فرودگاهی، پرداخت عوارض خروج از کشور و پرداخت هزینه‌ های راننده و انعام کارگران هتل است که به طبع هزینه این پکیج از پکیج قبلی بیشتر است.

 • فاصله هوایی بین ایران و پاریس چند ساعت است؟

در صورتی که با پرواز مستقیم به سمت پاریس سفر کنید، 5 ساعت و 45 دقیقه در راه هستید و اگر با پرواز غیرمستقیم سفر کنید بستگی به توقف هواپیما دارد. در پرواز‌های غیر مستقیم، شما ایرلاین هر کشوری را که انتخاب کنید، ابتدا در پایتخت آن کشور توقف می‌کند و سپس به سمت پاریس حرکت می‌کند.

 • برای اقامت در پاریس چند شب کافی است؟

جاذبه ‌های پاریس زیاد هستند. اگر می ‌خواهید از همه‌ جاذبه‌های پاریس دیدن کنید بهتر است وقت کافی برای این کار بگذارید. برای بازدید از تمام جاذبه‌ های گردشگری و رفع خستگی راه باید مدت زمان مناسبی را برای اقامت در این شهر در نظر بگیرید. بهترین مدت زمان اقامت در پاریس 6 الی 7 شب می ‌باشد.

 • غذاهای معروف پاریس کدام هستند؟
  غذاخوردن و به طور کلی آشپزی در فرهنگ فرانسه اهمیت فراوانی دارد. به همین دلیل رستوران‌ های بسیاری در این شهر وجود دارند که می‌توانید در آن ها انواع غذاهای فرانسوی مانند سوپ پیاز، کسوله، بوف بورگونیون، سوفله، فلامیش را نوش جان کنید. 
 • شرایط آب و هوای فرانسه چگونه است ؟
  آب و هوای فرانسه به طور کلی معتدل است و گردشگران تور فرانسه می توانند چهار فصل بهار، تابستان، پاییز و زمستان را در این کشور تجربه کنند.
 • بهترین شهر کشور فرانسه کدام شهر است؟
  پاریس به عنوان پایتخت کشور فرانسه شناخته می شود و یکی از بهترین و زیباترین شهر های دنیا به شمار می آید. اغلب جاذبه های معروف فرانسه نیز در این شهر قرار دارند .
 • در سفر به پاریس با خود دلار ببریم یا یورو؟
  با توجه به اینکه واحد پول پاریس جزوی از کشورهای اروپایی است و واحد پول آن یورو است، در ایران به راحتی می توان یورو تهیه کرد بهتر است با خود یورو به همراه داشته باشید تا دلار، چرا که برای تبدیل پولتان از دلار به یورو باید هزینه های سنگینی بپردازید.
واحد پول فرانسه چیست؟ یورو
واحد پول فرانسه چیست؟ یورو
 • بهترین زمان برای رفتن به پاریس چه زمانی است؟
  بهترین زمان برای سفر پاریس فصل پاییز و بهار است که جزو محبوب ترین آب و هوا در میان گردشگران است، اما ممکن است برای عده ای از گردشگران که از شلوغی اذیت می شوند بهتر است در اواخر بهار و تابستان به پاریس سفر کنند.

جشنواره های خرید در فرانسه کدامند؟

جشنواره‌ها و فستیوال ‌های خرید در این سرزمین توسط دولت مشخص می ‌شوند. البته با وجود وضعیت سخت اقتصادی، فروشگاه ‌ها اجازه دارند غیر از زمان ‌های رسمی، تخفیف‌ های ویژه را برای محصولاتشان ارائه کنند. در هنگام خرید در تور فرانسه چشمتان به ویترین فروشگاه‌ ها باشد و به دنبال علامت‌ های Promotion یا Soldes exceptionnels باشید. جشنواره‌ های خرید زمستانه معمولا از چهارشنبه دوم ژانویه هر سال شروع می‌ شوند. جشنواره تابستان هم معمولا از نیمه‌های ژوئن شروع شده و تا پایان جولای ادامه دارد.

تور فرانسه تابستان

تابستان، زمانی دلپذیر برای سفر به فرانسه و گردش در شهر جذاب و زیبای پاریس است. آب و هوای عالی و برگزاری فستیوال ‌های خرید باعث شده تا تابستان به یکی از شلوغ‌ ترین فصل‌ های گردشگری در فرانسه تبدیل شود. بنا براین تا دیر نشده تور فرانسه مرداد ۹۹ و تور فرانسه شهریور ۹۹ را از دست ندهید. البته با هجوم گردشگران به این کشور نرخ تورهای فرانسه نیز افزایش پیدا می‌ کند.

قیمت تور فرانسه

قیمت تور فرانسه در سال ۹۹ در اکثر آژانس ‌های گردشگری بسته به نوع پرواز، کیفیت هتل و زمان سفر، با رنج ‌های قیمتی متفاوتی به گردشگران ارائه می‌ شود. عمده پروازها به مقصد فرانسه از طریق هواپیمایی ‌های AirFrance  و IranAir انجام می ‌پذیرد و کیفیت هتل ‌ها بین چهار تا پنج ستاره متغیر است. قیمت حدودی تور فرانسه در فصول کم گردشگر که عمدتا شش ماهه دوم سال را شامل می‌ شود، ارزانتر از شش ماهه اول سال هزینه در برخواهد داشت.

قیمت تور تابستان فرانسه

اگر با تور فرانسه تابستان ۹۹ به این کشور سفر می کنید باید بدانید که بیشتر از هر زمان دیگری باید هزینه کنید. دلیل گران بودن تورهای تابستانی فرانسه نسبت به فصل ‌های دیگر گران بودن بلیط ‌های سفر و هتل ‌هاست. البته متقاضی بالا و حجم مسافری که در این بازه زمانی به فرانسه سفر می‌ کنند، در بالا رفتن هزینه ‌ها بی تأثیر نیست.

تور ارزان فرانسه تابستان 99

اگر می ‌خواهید ارزانترین تور فرانسه را در تابستان 99 تجربه کنید بهتر است که انفرادی سفر کنید یا زودتر وقت سفارت بگیرید و برای ویزا اقدام کنید، تور فرانسه که شامل بلیط و هتلتان می باشد را حتما زودتر رزرو و صادر کنید، از هتل ‌های سه ستاره یا هاستل برای اقامت خود استفاده کنید و اگر هتلتان خارج از شهر باشد، حدودا 5 درصد از قیمت هتلتان کمتر می شود و قیمت حدودی تور فرانسه کاهش می یابد.

تور فرانسه در کرونا

در پاسخ به این سوال که در کرونا میتوان به فرانسه سفر کرد؟

باید بگوییم که کشورهای اروپایی می خواهند محدودیت های سفر را کاهش دهند. کشورهای آلمان، اتریش، سویس و فرانسه می خواهند محدودیت های عبور از مرز های شان را که به دلیل جلوگیری از شیوع بیشتر ویروس کرونا اعمال کرده اند، کاهش دهند.

تور فرانسه در کرونا، آیا رفتن به فرانسه در کرونا امکان دارد؟
تور فرانسه در کرونا، آیا رفتن به فرانسه در کرونا امکان دارد؟

ویزا در تورهای تابستانی فرانسه

کسانی که محصل دارند تابستان راحت تر ویزا می‌ گیرند. چرا که در تابستان مدارس تعطیل است و زمان مناسبی برای سفرهای توریستی می ‌باشد. در فصل ‌های دیگری از سال برای کسانی که محصل دارند فصل مناسبی نیست چرا که برای سفارت ‌ها سوء تفاهم می‌ شود که مسافر در زمان تحصیل فرزند اقدام کرده و امکان دارد بخواهد به کشور برنگردد. شرایط گرفتن ویزا در تورهای گروهی تابستانی هم راحت ‌تر از زمان ‌های دیگر است. بنابراین پیشنهاد می کنیم هر چه سریعتر برای تور فرانسه تابستان ۹۹ اقدام نمایید.

انتخاب تور فرانسه

فرانسه به عنوان یکی از بزرگترین کشورهای اروپا، در شمال غرب این قاره واقع شده است و با شش کشور آلمان، بلژیک، لوکزامبورگ، سوئیس، ایتالیا و اسپانیا هم مرز است. بسیاری فرانسه را با پاریس، پایتخت پر جاذبه آن می‌شناسند و در برنامه‌ ریزی برای سفر، این شهر را مقصد اول و آخر خود قرار می ‌دهند. اما در واقعیت این آشکارترین راه برای محروم کردن خود از دیگر زیبایی ‌های این سرزمین است. از برج رقصان ایفل تا بندر آبی مارسی، این سرزمین سراسر زیبایی و جاذبه است و در تور فرانسه تابستان ۹۹ باید از همه آن ها دیدن کرد.

جاذبه ‌های گردشگری فرانسه

بازدید از برترین دیدنی هایی که در فرانسه و شهر پاریس وجود دارند را در تور فرانسه تابستان ۹۹ از دست ندهید. در اینجا تنها برخی از جاذبه ‌های فرانسه را نام می بریم

جاذبه های گردشگری پاریس

از دیدنی های این شهر می توان به کلیسای نوتردام پاریس، طاق پیروزی پاریس، موزه‌ لوور پاریس، کاخ شایو پاریس، باغ تویلری پاریس، باغ لوکزامبورگ پاریس، خیابان شانزه ‌لیزه پاریس، سکره کور در مونمارتر پاریس، کاخ گارنیه پاریس، اپرای گارنیه پاریس، میدان سن میشل پاریس، برج ایفل پاریس، بلوار سن ژرمن و سن میشل پاریس، تپه مونمارتر پاریس اشاره کرد.

کلیسای نوتردام پاریس
کلیسای نوتردام پاریس، در تور فرانسه

دیدنی های معروف شهر بوردو

در این شهر دیدنی ‌هایی چون کلیسای نوتردام، دروازه بوردو، سالن تئاتر شهر، پل د پییر و… وجود دارند.

دیدنی های شهر لیون

موزه‌ اشیای باستانی گالو رومان، مرکز هنر معاصر لاکاریوس و موزه‌ هنر آفریقایی از دیگر مکان های جذاب شهر لیون هستند.

دیدنی های شهر نیس فرانسه

موزه های معروف موزه ماتیس و موزه‌ی مارک شاگال، موزه‌ هنرهای زیبای ژول شر، موزه‌ هنرهای معاصر و موزه‌ هنر آسیایی، قلعه تپه نیس از مکان های دیدنی شهر نیس می ‌باشند.

غذا های فرانسوی

از خوراکی‌ های محبوب فرانسوی می ‌توان به نان‌ باگت و نان کروسان، پنیرهای لذیذی که از ناحیه‌ ای به ناحیه دیگر ترکیبی متفاوت دارند، کرپ که به عنوان وعده‌ای دلپذیر برای صبحانه سرو می‌شود و شیرینی ماکارون که عصرانه‌ ای شیرین را رغم خواهد زد، اشاره کرد. البته نباید خوردن خوراک اردک و استیک با سیب زمینی فرانسوی را در تور فرانسه تابستان ۹۹ از قلم انداخت.

نان باگت فرانسوی اصل
نان باگت محبوب فرانسوی اصل
رتتویی غذای فرانسوی
رتتویی غذای فرانسوی بسیار سالم و مقوی
کروسان غذای فرانسوی
کروسان غذای فرانسوی بسیار خوشمزه

 بهترین زمان سفر با تور فرانسه

تعطیلات رسمی این کشور است. عمده فرانسویان تعطیلاتشان را در کشور خود سپری می‌ کنند. در هنگام تعطیلات این کشور که از نیمه ماه ژوئیه شروع می‌ شود و تا آخر ماه آگوست ادامه می‌ یابد کلیه فعالیت‌ ها به حالت تعلیق در می ‌آیند مگر آن دسته از فعالیت‌ هایی که مرتبط با صنعت گردشگری باشند. در این موقع از سال شهرهایی مانند پاریس آکنده از گردشگران و بازدیدکنندگان تور فرانسه مرداد ۹۹ و تور فرانسه شهریور ۹۹ می ‌شوند. علاوه بر این هر دو سال یکبار در پاریس یکی از مهمترین نمایشگاه‌ های اتومبیل جهان برگزار می‌ گردد و خیابان ‌های آکنده از خودروهای نمایشی می ‌شوند. بنابراین زمان مناسبی برای بازدید از پاریس به شمار نمی‌رود.

قطار سریع السیر فرانسه
قطار سریع السیر فرانسه بسیار منظم

گردش در فرانسه

سیستم حمل و نقل عمومی فرانسه از جایگاهی جهانی برخوردار است. در شهرهای بزرگی مانند پاریس، لیون و مارسی، حمل و نقل عمومی بواسطه گستردگی و مقرون به صرفه بودن، بهترین راه جهت تردد و جابه‌جایی در این کشور به شمار می‌رود. از گزینه‌های در دسترس جهت جابه‌جایی در سطح شهرهای فرانسه و مابینشان می‌توان به هواپیما، قطار، اتوبوس و کرایه خودرو اشاره کرد.

 • عمده جابه‌جایی‌ ها در سفر با تور فرانسه تابستان ۹۹ با پروازهای بین شهری صورت می‌پ ذیرد که بیش از 30 شهر در سراسر این کشور و دیگر نقاط اروپا را تحت پوشش قرار می‌دهد. مدت زمان پرواز از پاریس به مقصد دیگر شهرهای فرانسه چیزی در حدود یک ساعت خواهد بود.
 • اجاره ماشین گزینه مناسبی جهت گردش در نواحی حومه ‌‌ای به شمار می ‌رود. اجاره روزانه ماشین هزنیه زیادی را در بر نخواهد داشت و گردشگران تور فرانسه می ‌توانند در حین سفر به یک مقصد مشخص، خودرویی را کرایه کنند. برای دریافت ماشین باید پاسپورت، گواهینامه و کارت اعتباری خود را ارائه دهید. لازم به ذکر است که اگر این گزینه را به عنوان روشی برای جا به‌ جایی برگزیدید، خطر تصادف کردن، دزدیده شدن خودرو و هزینه سوخت را نیز در نظر بگیرید.
 • سریع‌ ترین قطار جهان که تحت عنوان قطار سریع ‌السیر شناخته می ‌شود، 50 شهر فرانسه را به هم متصل کرده و امکان سفر از پاریس به تقریبا هر نقطه دیگری از این کشور را ظرف تنها چند ساعت بدست می‌ دهد و بواسطه نظم در ساعات ورود و خروج و راحت بودن قطارهایش شناخته شده است و امکان سفر با واگن ‌های درجه یک و درجه دو در هنگام روز و واگن‌ های تخت دار در هنگام شب را در اختیار مسافران قرار می‌ دهد.
 • کانال‌ های آبی امکان سفر با قایق را در بسیاری از نواحی این کشور بدست می ‌دهند. این کانال ‌ها که زمانی جهت مبادلات تجاری به کار می‌ رفته ‌اند، امروزه میزبان بسیاری از گردشگران تور فرانسه تابستان ۹۹ جهت داشتن دیدی متفاوت به چشم اندازهای مختلف این سرزمینند. اگرچه این روش گزینه موثری جهت جابه‌جایی محسوب نمی ‌شود، اما تجربه‌ ای کاملا متفاوت را در سفر به این کشور بدست می‌دهد.
 • اتوبوس روشی دیگر جهت جا به ‌جایی در شهرهای مختلف به شمار می‌ رود. اتوبوس، دهکده‌ ها و شهرهای کوچک را به شهرهای دارای ایستگاه قطار متصل کرده و به گردشگران تور فرانسه تابستان ۹۹ امکان بازدید از نقاط دور دست را بدون آنکه به اجاره ماشین نیاز باشد بدست می ‌دهد. با توجه به اینکه فرانسه فاقد شبکه اتوبوسرانی ملی است، امکان جا به‌ جایی با این وسیله در میان نواحی مختلف این کشور وجود نخواهد داشت.

سوغاتی فرانسه

اگر جاذبه‌ های پاریس آنقدر شما را تسخیر نکرده باشد که دوستانتان را فراموش کنید، این شهر بهترین محل برای خرید سوغاتی است. اگرچه این شهر زیبا آکنده از فروشگاه‌ هایی است که با کالا‌های لوکس و گرانقیمت خود چشم‌ ها را خیره خواهند کرد، خرید هدایای کوچکی مانند آویزهای رنگی برج ایفل، شکلات و کارت پستال از محبوب ‌ترین‌ ها در میان گردشگران تور فرانسه تابستان 99 به شمار می‌روند. در ادامه شرح مختصری از برخی از این خریدهای محبوب آورده شده است.

 • شکلات یکی از خریدهای خاص در پاریس محسوب می‌شود چرا که طعم واقعی تک تک لحظه ‌هایی را به همراه خواهد داشت که در حین سفر با تور فرانسه تابستان 99 در آن غرقه بوده ‌اید.
 • عاشقان کارت پستال، غرفه ‌های حاشیه رود سن را فراموش نکنند. در این محل علاوه بر کارت پستال، انواع پوسترهای زیبا و کتاب‌های قدیمی موجود است.
 • اگرچه قهوه محبوب ‌ترین نوشیدنی در سرتاسر اروپا به شمار می ‌رود، چای ‌های گیاهی که در میان بهترین‌ ها قرار دارد، وسوسه برانگیز خواهند بود. البته خرید از آن نیز بواسطه سابقه و شهرتش، ارزان نخواهد بود.
 • عطرها و شمع ‌های لوکس نیز از دیگر موارد مثال زدنی است.

ویژگی های رزرو تور فرانسه از آذربال

ما در آذربال تمامی تلاش خود را کردیم تا با تور ارزان قیمت فرانسه و ارائه تور لحظه آخری فرانسه، شرایطی برایتان فراهم کنیم تا بتوانید با کمترین هزینه، بیشترین لذت را از سفر خود ببرید. ما لیست قیمت های مختلفی از تور فرانسه ویژه تابستان را به شما ارائه می دهیم تا بتوانید با توجه به نیاز و نیز بودجه خود بهترین تور را انتخاب کنید. همچنین تمام خدمات تور فرانسه از صفر تا صد از جمله اخذ ویزا در تورهای تابستانی فرانسه، رزرو هتل، ترانسفر فرودگاهی، بیمه مسافرتی و گشت شهری به عهده آذربال است. قیمت تور لحظه آخری فرانسه با توجه به ایرلاین، نوع هتل و دیگر امکانات تعبیه شده در تورها متغیر می باشد. 

تورهای لحظه آخری فرانسه

در سال های اخیر واژه تور لحظه آخری در بین مسافران و گردشگران، بسیار رونق پیدا کرده است. دلیل این اتفاق این است که آژانس های مسافرتی و هواپیمایی که برگزار کننده تور هستند، به میزان معین و تعریف شده ای بلیط برای فروش دارند، اما به دلایلی تا زمان نزدیک به پرواز فروش نرفته است، بنابراین قیمت تور را تا حد بسیاری پایین می آورند تا مقدار باقی مانده نیز فروش برود. مسافران زیادی از این امر با خبر شده اند و ترجیح می دهند سفر خود را با تور لحظه آخری بروند تا هزینه کمتری را متقبل شوند.

تور دقیقه 90 مستلزم این است که چمدان شما حاضر باشد تا با به محض مطلع شدن شما از آن، سریعا بتوانید اقدام کنید، در غیر این صورت پول و پرواز خود را باهم از دست خواهید داد. تور لحظه آخری فرانسه نیز از این قاعده مستثنی نیست و چنانچه شما تور دقیقه آخری  فرانسه را انتخاب نمایید، هزینه کمتری را برای سفرتان باید پرداخت نمایید، اما بهتر است بدانید که برای تهیه ویزا در تورهای تابستانی فرانسه باید از قبل اقدام کنید. با تورهای لحظه آخری فرانسه فرصتی پیش آمده تا آذربال، آفرها و خدمات تخفیف خورده خود را پیش روی مسافران خود قرار دهد. 

6 دیدگاه برای ”تور فرانسه

  1. سلام خدمت دوست عزیز و گرامی . تور فرانسه فقط با ویزای شینگن امکانپذیر هست اما شما میتوانید با گذراندن مراحل قانونی و راهنمایی کارشناسان ما به مقصد دلخواهتون سفر کنید

  1. ساناز عزیز سلام و بابت تاخیر پاسخگویی عذر ما را بپذیرید . نیاز به گشتن نیست با کارشاناسان ما تماس بگیرید بهترین تور با قیمت خوب و شرایط دلخواه به شما معرفی خواهد شد.

  1. سلام و روز بخیر . مهدی جان پرواز مستقیم به فرانسه وجود داره ولی با شرایط خاص . با توجه به محدودیتهای مسافرتی به خاطر کرونا قوانین مشخصی وجود داره . لطفا برای اطلاع از قوانین و شرایط با کارشناسان ما تماس بگیرید

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *